AKÝ TOVAR PONÚKAME

Internetové kníhkupectvo ABC books ponúka kvalitné použité a nové anglické knihy pre deti. Naším prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka a preto sa snažíme ponúknuť Vám čo najširší výber hodnotných kníh a zároveň príjemný a bezproblémový nákup.

PREČO POUŽITÉ?

Ako milovníci kníh sme presvedčení, že vyhodiť použitú knihu je naozaj veľká škoda. Preto sa pokúšame dať každej knihe šancu nájsť si svoj nový domov a veríme, že práve naše knihy prinesú svojim novým majiteľom ešte veľa radosti z ich čítania.

Zakaždým, keď pridáme do našej ponuky ďalšie tituly, prípadne Vám pomôžeme nájsť knihy, ktoré hľadáte, sa budeme snažiť, aby sa Vám páčili a boli ste s nimi spokojní.

Všetky naše knihy prešli starostlivým výberom z hľadiska kvality titulov a taktiež ich stavu pred tým, ako sme ich zaradili do našej ponuky. Keďže sa jedná o knihy použité, budú vykazovať známky opotrebovania a predchádzajúceho použitia. Často sú však vo výbornom stave, takmer ako nové.

 

Momentálne ponúkame knihy v stave:

1. Nová kniha - nová, nečítaná kniha.

2. Veľmi dobrý - použitá, už čítaná kniha vo výbornom stave, môže vykazovať mierne známky opotrebovania.

3. Dobrý - priemerná použitá kniha, výraznejšie známky opotrebovania. Všetky strany sú prítomné. Môže obsahovať poznámky, text je však úplný a čitateľný. Obal je kompletný, môže byť miestami mierne poškodený.

V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu nebudete s knihami od nás spokojní, môžete ich do 14 dní od prevzatia zásielky vrátiť a my Vám garantujeme 100% záruku vrátenia peňazí.

Veríme, že nakupovanie u nás bude pre Vás príjemná skúsenosť.


Hodnotenie ( 114 )

Od: Veronika,
Knizky su super dakujem :) 17-05-2019
Od: Majka,
Váš obchodík je vynikajúci :-) 100%-ná spokoj ... 17-05-2019
Od: Lenka,
Neskutocne sa tesim, ze som nasla Vasu stranku a m ... 07-02-2019
Od: Nori,
S najväčším potešením som objavila túto str ... 22-01-2019
Od: Frederika,
Ďakujem krásne za objednávku. Knižky sú krás ... 27-09-2018